Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute

Villa Rusztika

Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute

  Jižní Dolní Zem | Maďarsko
  vlastní doprava
  🍽️ bez stravy
  📅 3 dny (2 noci) dovolené
  6. června - 8. června 2023

  1 642 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Villa Rusztika - Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute v termínu od 06.06.2023 do 08.06.2023.

  Komló

  Komló - Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute

  Jižní Dolní Zem | Maďarsko
  vlastní doprava
  🍽️ snídaně
  📅 3 dny (2 noci) dovolené
  6. června - 8. června 2023

  2 159 Kč

  Zobrazit detail ►

  Možnosti:

  wellness pobyt

  Popis:

  Dovolená v Komló - Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute v termínu od 06.06.2023 do 08.06.2023.

  Thermál

  Thermál - Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute

  Jižní Dolní Zem | Maďarsko
  vlastní doprava
  🍽️ bez stravy
  📅 3 dny (2 noci) dovolené
  10. června - 12. června 2023

  328 Kč

  Zobrazit detail ►

  Možnosti:

  wellness pobyt

  Popis:

  Dovolená v Thermál - Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute v termínu od 10.06.2023 do 12.06.2023.

  Munkácsy

  Munkácsy - Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute

  Jižní Dolní Zem | Maďarsko
  vlastní doprava
  🍽️ snídaně
  📅 3 dny (2 noci) dovolené
  11. června - 13. června 2023

  2 245 Kč

  Zobrazit detail ►

  Možnosti:

  wellness pobyt

  Popis:

  Dovolená v Munkácsy - Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute v termínu od 11.06.2023 do 13.06.2023.

  Oázis Apartmanok

  Oázis Apartmanok - Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute

  Jižní Dolní Zem | Maďarsko
  vlastní doprava
  🍽️ bez stravy
  📅 3 dny (2 noci) dovolené
  16. června - 18. června 2023

  1 518 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Oázis Apartmanok - Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute v termínu od 16.06.2023 do 18.06.2023.

  Mozart

  Mozart - Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute

   Jižní Dolní Zem | Maďarsko
   vlastní doprava
   🍽️ snídaně
   📅 3 dny (2 noci) dovolené
   18. června - 20. června 2023

   2 032 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Mozart - Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute v termínu od 18.06.2023 do 20.06.2023.

   Zobrazeno 1-6 z celkem 6

   Top nabídky

   Výběr nejzajímavějších nabídek na této stránce odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepším hodnocením:

   Nejlevnější Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute

   Nejlevnější Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute

   Nejlevnější dovolenou Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Thermál. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v sobotu 10. června 2023 a příjezdem/příletem v pondělí 12. června 2023 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 328 Kč. Rekreace v resortu Jižní Dolní Zem je v délce 3 dní - 2 nocí je a bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Maďarsku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Thermál v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Thermál je situován v letovisku Jižní Dolní Zem. Doprava do letoviska Jižní Dolní Zem je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute v Maďarsku v létě.

   Luxusní Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute

   Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute - nejlepší recenze

   Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Maďarsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Komló v letovisku Jižní Dolní Zem. Termín odjezdu/odletu je v úterý 6. června 2023 a datum příjezdu/příletu je ve čtvrtek 8. června 2023. Pobyt je v délce 3 dny - 2 noci s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 2 159 Kč se stravou formou snídaně. Tato lákavá nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Maďarsku a o podmínkách dovolené v Komló v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Do lokality Jižní Dolní Zem, kde se ubytování Komló nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené Last Minute v Maďarsku.

   Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute - nejlepší hodnocení

   Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute - nejlepší hodnocení

   Nejlepší hodnocení 0 % má na této stránce 0hvězdičkový Villa Rusztika. Hodnocení je zprůměrováno na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je úterý 6. června 2023 a den příjezdu/příletu je čtvrtek 8. června 2023. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 1 642 Kč. Pobyt je bez stravy v délce 3 dní, 2 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Jižní Dolní Zem a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Jižní Dolní Zem, kde se ubytování Villa Rusztika nachází se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou Last Minute v Maďarsku v létě s nejlepší recenzí v rezortu Jižní Dolní Zem.

   Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Jižní Dolní Zem v Maďarsku?

   Dovolená a Last Minute

   Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Maďarska vyberte úvodní stránku v Madarskolastminute.cz - dovolená Maďarsko a Last Minute zájezdy 2023 a 2024. Vaší dovolenou: Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do lokality Jižní Dolní Zem. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
   Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v letovisku Jižní Dolní Zem v Maďarsku 2023 a 2024, odpovídající vašemu výběru.

   Doprava

   Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do lokality Jižní Dolní Zem? Pro pobyty v letovisku Jižní Dolní Zem v Maďarsku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autem.
   Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v letovisku Jižní Dolní Zem v Maďarsku letecky 2023/2024 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

   Strava

   Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Maďarsku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
   Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v letovisku Jižní Dolní Zem v Maďarsku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Maďarsku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

   Termín

   Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2023, případně dovolené 2024. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v letovisku Jižní Dolní Zem v Maďarsku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v lokalitě Jižní Dolní Zem svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra v letovisku Jižní Dolní Zem v Maďarsku v prosinci, v lednu nebo v únoru.

   Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do lokality Jižní Dolní Zem? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v lokalitě Jižní Dolní Zem na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Jižní Dolní Zem v měsících červen, červenec a srpen - Jižní Dolní Zem v létě. Vychutnejte si relax na podzim v letovisku Jižní Dolní Zem v Maďarsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
   Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do lokality Jižní Dolní Zem jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2023 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2024.


   Luxusní nebo levná dovolená?

   Chcete to nejlepší ubytování Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Jižní Dolní Zem v Maďarsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Jižní Dolní Zem, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Jižní Dolní Zem na 3 dny - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Jižní Dolní Zem v Maďarsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

   Alternativní dovolená

   Nevybrali jste si v Madarskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Jižní Dolní Zem můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Jižní Dolní Zem. Zajímají vás možnosti rekreace Last Minute v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou Last Minute jako Dominikánská republika Last Minute, Egypt Last Minute nebo například Francie Last Minute či Chorvatsko Last Minute.

   Výběr lokality

   Svůj pobyt v Maďarsku můžete vybrat z následujících 10 letovisek / rezortů:

   Web Madarskolastminute.cz nevyužívá cookies.
   Kontakt a reklama
   Copyright © 2023. Madarskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Maďarska.