Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko

Somogy Kertje Üdülőfalu

Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko

Jih od Dunaje | Maďarsko
vlastní doprava
🍽️ snídaně
📅 6 dní (5 nocí) dovolené
10. července - 15. července 2022

4 534 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Somogy Kertje Üdülőfalu - Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko v termínu od 10.07.2022 do 15.07.2022.

Somogy Kertje Üdülőfalu

Somogy Kertje Üdülőfalu - Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko

Jih od Dunaje | Maďarsko
vlastní doprava
🍽️ snídaně
📅 3 dny (2 noci) dovolené
12. července - 14. července 2022

1 886 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Somogy Kertje Üdülőfalu - Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko v termínu od 12.07.2022 do 14.07.2022.

Forrás Vendégház Szálka

Forrás Vendégház Szálka - Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko

  Jih od Dunaje | Maďarsko
  vlastní doprava
  🍽️ bez stravy
  📅 4 dny (3 noci) dovolené
  13. července - 16. července 2022

  1 198 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Forrás Vendégház Szálka - Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko v termínu od 13.07.2022 do 16.07.2022.

  Penzion Zöld Orom (Magyarhertelend)

  Penzion Zöld Orom (Magyarhertelend) - Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko

   Jih od Dunaje | Maďarsko
   vlastní doprava
   🍽️ bez stravy
   📅 4 dny (3 noci) dovolené
   13. července - 16. července 2022

   4 356 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Penzion Zöld Orom (Magyarhertelend) - Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko v termínu od 13.07.2022 do 16.07.2022.

   Divina

   Divina - Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko

   Jih od Dunaje | Maďarsko
   vlastní doprava
   🍽️ polopenze
   📅 4 dny (3 noci) dovolené
   15. července - 18. července 2022

   3 520 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Divina - Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko v termínu od 15.07.2022 do 18.07.2022.

   Apartmány Edit

   Apartmány Edit - Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko

    Jih od Dunaje | Maďarsko
    vlastní doprava
    🍽️ bez stravy
    📅 3 dny (2 noci) dovolené
    17. července - 19. července 2022

    581 Kč

    Zobrazit detail ►

    Popis:

    Dovolená v Apartmány Edit - Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko v termínu od 17.07.2022 do 19.07.2022.

    Laterum

    Laterum - Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko

    Jih od Dunaje | Maďarsko
    vlastní doprava
    🍽️ snídaně
    📅 2 dny (1 noc) dovolené
    19. července - 20. července 2022

    925 Kč

    Zobrazit detail ►

    Popis:

    Dovolená v Laterum - Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko v termínu od 19.07.2022 do 20.07.2022.

    Zobrazeno 1-7 z celkem 7

    Top nabídky

    Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 7 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

    Nejlevnější Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko

    Nejlevnější Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko

    Nejlevnější dovolenou Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko pořídíte v ubytování Apartmány Edit. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v neděli 17. července 2022 a příjezdem/příletem v úterý 19. července 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 581 Kč. Rekreace v resortu Jih od Dunaje je v délce 3 dní - 2 nocí je a bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Maďarsku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Apartmány Edit v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Apartmány Edit je situován v letovisku Jih od Dunaje. Doprava do letoviska v lokalitě Jih od Dunaje je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute v Maďarsku v létě o prázdninách.

    Luxusní Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko

    Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko - nejlepší recenze

    Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Maďarsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Somogy Kertje Üdülőfalu v letovisku Jih od Dunaje. Termín odjezdu/odletu je v úterý 12. července 2022 a datum příjezdu/příletu je ve čtvrtek 14. července 2022. Pobyt je v délce 3 dny - 2 noci s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 1 886 Kč se stravou formou snídaně. Tato lákavá nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Maďarsku a o podmínkách dovolené v Somogy Kertje Üdülőfalu v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Do lokality Jih od Dunaje, kde se ubytování Somogy Kertje Üdülőfalu nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené Last Minute v Maďarsku.

    Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko - nejlepší recenze

    Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko - nejlepší recenze

    Nejlepší recenze 0 % má ze 50 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Somogy Kertje Üdülőfalu. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je neděle 10. července 2022 a den příjezdu/příletu je pátek 15. července 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 534 Kč. Pobyt je se stravou formou snídaně v délce 6 dní, 5 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Jih od Dunaje a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Jih od Dunaje, kde se ubytování Somogy Kertje Üdülőfalu nachází se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou Super Last Minute v Maďarsku v létě o prázdninách s nejlepší recenzí v rezortu Jih od Dunaje.

    Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Jih od Dunaje v Maďarsku?

    Dovolená a Last Minute

    Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Maďarska vyberte úvodní stránku v Madarskolastminute.cz - dovolená Maďarsko a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do lokality Jih od Dunaje. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
    Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v letovisku Jih od Dunaje v Maďarsku 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

    Doprava

    Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do lokality Jih od Dunaje? Pro pobyty v letovisku Jih od Dunaje v Maďarsku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autem.
    Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v letovisku Jih od Dunaje v Maďarsku letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

    Strava

    Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Maďarsku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
    Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v letovisku Jih od Dunaje v Maďarsku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Maďarsku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

    Termín

    Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v letovisku Jih od Dunaje v Maďarsku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v lokalitě Jih od Dunaje svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra v letovisku Jih od Dunaje v Maďarsku v prosinci, v lednu nebo v únoru. Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Bulharska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Bulharsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Bulharsko v měsících červen, červenec a srpen - Bulharsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Bulharsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.

    Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do lokality Jih od Dunaje? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v lokalitě Jih od Dunaje na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Jih od Dunaje v měsících červen, červenec a srpen - Jih od Dunaje v létě. Vychutnejte si relax na podzim v letovisku Jih od Dunaje v Maďarsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
    Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do lokality Jih od Dunaje jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.


    Luxusní nebo levná dovolená?

    Chcete to nejlepší ubytování - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Jih od Dunaje v Maďarsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Jih od Dunaje, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Jih od Dunaje - Last Minute - Maďarsko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Jih od Dunaje v Maďarsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

    Alternativní dovolená

    Nevybrali jste si v Madarskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Jih od Dunaje můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Jih od Dunaje. Zajímají vás možnosti rekreace Last Minute v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou Last Minute jako Slovensko Last Minute, Slovinsko Last Minute nebo například Spojené arabské emiráty Last Minute či Srí Lanka Last Minute.

    Výběr lokality

    Svůj pobyt v Maďarsku můžete vybrat z následujících 10 letovisek / rezortů:

    Web Madarskolastminute.cz nevyužívá cookies.
    Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
    Kontakt a reklama
    Copyright © 2022. Madarskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Maďarska.